Przeprowadzki All inclusive


Przeprowadzka All Inclusive polega na wykonaniu kompleksowej usługi przeprowadzkowej przez Firmę NIKA PRZEPROWADZKI WROCŁAW.

Pracownicy indywidualnie pakują całe wyposażenie klienta do kartonów (zawartość szafek kuchennych, szaf, szuflad, komód itp.). Następnie kartony są dokładnie opisywane, żeby łatwiejsze i szybsze było ich rozpakowanie, a tym samym bezpośrednia ich segregacja na adresie docelowym.

Kartony z rzeczami delikatnymi są pakowane z wyjątkową ostrożnością, są one także specjalnie opisane i umieszczone w odpowiednim miejscu w meblowozie. Ponadto pracownicy bardzo dokładnie zabezpieczaja meble, sprzęt AGD/RTV, kwiaty i pozostałe wyposażenie korzystając ze stretch folii i folii bąbelkowej.

W razie konieczności meble są demontowane, a w miejscu docelowym montowane. Odbywa się to na wyraźną prośbę klienta lub w wypadkach, gdy ciągi komunikacyjne są niedrożne (wąskie drzwi, wąska klatka schodowa, mała winda itp.).

 

Przeprowadzka All Inclusive to kompletna usługa "door to door"


Pracownicy wykonują także inne drobne prace monterskie, tj. demontaże karniszy, żaluzji pionowych lub rolet.

W razie konieczności zabieramy stare i niepotrzebne już meble do utylizacji czy dokumenty do zniszczenia. Następnie całe mienie jest przenoszone i układane w meblowozie, a następnie zabezpieczone na czas transportu.

Magazynowanie mebli Wrocław

Na życzenie klienta kontener meblowy może być zaplombowany plombą numeryczną na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego. Całość mienia ze szczególną ostrożnością jest przewożona w miejsce docelowe. Meble i pozostałe mienie jest wnoszone i rozmieszczone wewnątrz pomieszczeń według wskazań klienta. 

Rozpakowanie mienia z kartonów odbywa się płynnie zaraz po ustawieniu mebli we wskazane miejsce. Kartony i folie po rozpakowaniu mebli są zabierane przez pracowników firmy przeprowadzkowej, a lokal pozostaje czysty, bez żadnych śladów po przeprowadzce.


Przeprowadzka All Inclusive może być wyceniona z góry lub odbywać się na standardowych warunkach, tj. na podstawie przepracowanych roboczogodzin.


Skontaktuj się

PRZEPROWADZKI NIKA
Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław